Całoroczne domki drewniane ulokowane w lesie. Domki wyposażone są w aneksy kuchenne, ogrzewanie i łazienki z prysznicem. Oprócz swoich najpotrzebniejszych rzeczy nic nie trzeba zabierać. W naszych chatkach goście znajdą kompletny zestaw akcesoriów kuchennych, łazienkowych oraz czystą pościel i ręczniki.
okolica

Dostępność i ceny

Domki

Oferujemy noclegi w charakterystycznych dla Skandynawii domkach hytte. Niewielkie, przytulne drewniane domki ulokowane w malowniczym lesie. 

Domek czerwony Å
Domek dwuosobowy o powierzchni 20m2. Możliwość dostawek na rozkładanych materacach (15 zł/doba za osobę). Domek całoroczny, ogrzewany z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką. Domek posiada własny taras.

Domek niebieski Lyngdal
Domek dwuosobowy o powierzchni 20m2. Możliwość dostawek na rozkładanych materacach (15 zł/doba za osobę). Domek całoroczny, ogrzewany z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką. Domek posiada własny taras.

Domek szary Jotunheim 
Domek czteroosobowy o powierzchni 35 m2. Możliwość dostawek na rozkładanych materacach (15 zł/doba za osobę). Domek całoroczny, ogrzewany z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką. 

Nordkapp-post
Nasz najprzestronniejszy i chyba najbardziej skandynawski domek. Zapewnia miejsce maksymalnie dla 6 osób. Powstał na wzór starego norweskiego urzędu pocztowego. Domek całoroczny, ogrzewany z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką.

 

Balia

Zachęcamy naszych gości do skorzystania z kąpieli w norweskiej balii. Gorąca kąpiel pod rozgwieżdżonym niebiem zapewni moc wspomnień. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami korzystania z tej atrakcji:

Kąpiel w balii: http://arendel.pl/media/public/projects/arendel/upload/text/9/9/1/38089/38089.pdf

Stodoła

Drewniana stodoła znajdująca się w centrum Arendel to miejsce do wspólnego spędzania czasu. Na przytulnej antresoli znajduje się telewizor, kącik dla dzieci, kącik z książkami i stół bilardowy. 

Okolica
 

Zabytki

W okolicach Arendel zlokalizowanych jest wiele wspaniałych zabytków. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Opactwo cystersów w Lądzie – zabytkowy zespół klasztorny, który został wpisany na listę pomników historii. Innym ciekawym miejscem późnobarokowy pałac biskupów poznańskich w Ciążeniu

Natura

Niezwykłą atrakcją dla miłośników natury jest Nadwarciański Park Krajobrazowy. Samo Arendel jest natomiast ulokowane na terenach Puszczy Pyzdrskiej. Szerokie połacie lasów to idealne miejsce dla grzybiarzy i poszukiwaczy śladów zwierząt.

Aktywnie

Dla aktywnych polecamy w szczególności piesze szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe. Nadwarciański Szlak Rowerowy prawie na całej długości biegnie nadwarciańskimi wałami i łęgami. Dolinę środkową Warty można podziwiać również z kajaka.Dla rodzin z dziećmi ciekawym miejscem może okazać się Centrum rozrywki Kropka w Koninie.

Mapa okolicy/media/public/projects/arendel/upload/text/35/3/3/42403/42403.pdf