Oferujemy noclegi w charakterystycznym dla Skandynawii domku typu hytte. Niewielkie, przytulne drewniane domki ulokowane w malowniczym lesie.

Sprawdź termin i cenę

Domki

Całoroczny domek drewniany z widokiem na zagrodę reniferów. Przeznaczony dla dwóch osób z możliwością dostawienia dwóch dodatkowych miejsc. Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem oraz dostęp do Internetu. Oprócz swoich najpotrzebniejszych rzeczy nic nie trzeba zabierać. W naszej leśnej chatce goście znajdą kompletny zestaw akcesoriów kuchennych, łazienkowych, czystą pościel i ręczniki, a nawet małą niespodziankę.

Norweskie domki typu hytte to małe, urocze drewniane domki zlokalizowane z daleka od miasta, z widokiem na dziką przyrodę. Ich historia sięga połowy XIX wieku, kiedy to Norwegowie budowali małe domki w górach, po to by po ciężkiej wędrówce znaleźć schronienie na noc. Pod koniec XIX wieku, kiedy rozwijała się górska turystyka, miłośnicy pieszych wędrówek potrzebowali miejsc do odpoczynku, więc niektóre hytty przekształcono w niewielkie schroniska. Przed II wojną światową zaczęła się moda na spędzanie lata w górskich hyttach i tak zaczęto je wykorzystywać, jako miejsca wypoczynku.

Warunki rezerwacji

Zapytania o dostępność można kierować poprzez Facebook, kontakt telefoniczny lub formularz mailowy dostępny w zakładce kontakt.

Nie przyjmujemy wstępnych rezerwacji i nie tworzymy kolejek. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 20% kosztu noclegów.

 

 

Cennik / domki dwuosobowe

250 zł maj - wrzesień

220 zł październik - kwiecień

* 1 noc - 270 zł

2-3 nocy

Dostawka 1 os. /15 zł

Wynajem roweru / 15 zł doba

Zwierzę /bez dodatkowych opłat

220 zł maj - wrzesień

190 zł październik - kwiecień

4-7 nocy

Dostawka 1 os. / 15 zł

Wynajem roweru / 15 zł doba

Zwierzę / bez dodatkowych opłat

190 zł maj - wrzesień

160 zł październik - kwiecień

Pow. 7 nocy

Dostawka 1 os. / 15 zł

Wynajem roweru / 15 zł doba

Zwierzę / bez dodatkowych opłat

Interesuje Cię jakiś termin? Chciałbyś zoragnizować u nas imprezę?

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.