Całoroczne domki drewniane w pobliżu zagród reniferów i kuców. Przeznaczone dla dwóch osób z możliwością dostawienia dwóch dodatkowych miejsc. Domki wyposażone są w aneksy kuchenne, ogrzewanie i łazienki z prysznicem. Oprócz swoich najpotrzebniejszych rzeczy nic nie trzeba zabierać. W naszych chatkach goście znajdą kompletny zestaw akcesoriów kuchennych, łazienkowych oraz czystą pościel i ręczniki.

Sprawdź termin i cenę

Dodatkową atrakcją dla gości korzystających z domków jest możliwość skorzystania z kąpieli w saunie norweskiej, zwanej potocznie balią. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami korzystania z tej atrakcji.

kapiel-w-balii

Domki

Oferujemy noclegi w charakterystycznych dla Skandynawii domkach hytte. Niewielkie, przytulne drewniane domki ulokowane w malowniczym lesie. Mimo, że domki są dwuosobowe z powodzeniem wyśpią się w nich cztery osoby (łóżko dwuosobowe + dwie dostawki).

 

Norweskie domki typu hytte to małe, urocze drewniane domki zlokalizowane z daleka od miasta, z widokiem na dziką przyrodę. Ich historia sięga połowy XIX wieku, kiedy to Norwegowie budowali małe domki w górach, po to by po ciężkiej wędrówce znaleźć schronienie na noc. Pod koniec XIX wieku, kiedy rozwijała się górska turystyka, miłośnicy pieszych wędrówek potrzebowali miejsc do odpoczynku, więc niektóre hytty przekształcono w niewielkie schroniska. Przed II wojną światową zaczęła się moda na spędzanie lata w górskich hyttach i tak zaczęto je wykorzystywać, jako miejsca wypoczynku.

Warunki rezerwacji

Dostępność domków najlepiej sprawdzać w panelu rezerwacyjnym.

 Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 20% kosztu noclegów.

 

 

Cennik / domki dwuosobowe

250 zł maj - wrzesień

220 zł październik - kwiecień

* 1 noc - 300 zł

2-3 nocy

Dostawka 1 os. /15 zł

Wynajem roweru / 15 zł doba

Zwierzę /bez dodatkowych opłat

220 zł maj - wrzesień

190 zł październik - kwiecień

4-7 nocy

Dostawka 1 os. / 15 zł

Wynajem roweru / 15 zł doba

Zwierzę / bez dodatkowych opłat

190 zł maj - wrzesień

160 zł październik - kwiecień

Pow. 7 nocy

Dostawka 1 os. / 15 zł

Wynajem roweru / 15 zł doba

Zwierzę / bez dodatkowych opłat

Interesuje Cię jakiś termin? Chciałbyś zoragnizować u nas imprezę?

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.