Arendel to wyjątkowe miejsce, gdzie można odpocząć i spędzić mile czas na łonie natury. Odwiedzenie naszej norweskiej wioski jest możliwe zarówno dla osób zwiedzających indywidualnie, jak również dla grup zorganizowanych.

pobierz-oferte-dla-grup-zorganizowanych

balik-karnawalowy

spotkanie-z-lukaszem-wierzbickim

Arendel to wspaniałe miejsce, aby spędzić wolny dzień wspólnie z rodziną. Przytulne zakątki gospodarstwa zachęcają do zorganizowania pikniku nieopodal zagród kuców lub reniferów. Na terenie agroturystyki znajduje się plac zabaw, Trollandia, Tor przeszkód Thora oraz duża ilość terenu, na którym dzieci mogą bezpiecznie się pobawić. Dla chętnych możliwe jest strzelanie z łuku.

Arendel to idealne miejsce na wycieczkę szkolną, która będzie świetną zabawą połączoną z edukacją. Wokoło jest mnóstwo miejsca do gonitw i gier na wolnym powietrzu. Dla grup zorganizowanych oferujemy zabawy z animatorem, edukacyjną spacer po terenie, strzelanie z łuku czy przejażdżki na kucyku dla najmłodszych.


15084.jpg

15085.jpg

15086.jpg

Arendel to miejsce przyjazne dzieciom.
Wszystkie nasze działania skierowane są ku ich przyjemnościom i bezpiecznej zabawie.

Zapraszamy na jednodniowe wycieczki rodziny, szkoły podstawowe oraz przedszkola, do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, połączonego z nauką. Prosimy ozapoznanie się z ofertą dla grup zorganizowanych.

 


Indywidualnie

Arendel to wspaniałe miejsce, aby spędzić wolny dzień wspólnie z rodziną. Zapraszamy osoby indywidualne w soboty i niedziele w okresie od początku kwietnia do końca września.

Przytulne zakątki gospodarstwa zachęcają do zorganizowania pikniku nieopodal zagród kuców lub reniferów. Na terenie agroturystyki znajduje się plac zabaw, Hopsalnia, Trollandia oraz duża ilość terenu, na którym dzieci mogą bezpiecznie się pobawić. 

 Bilet wstępu do Arendel dla osoby dorosłej kosztuje 10 zł. Cena biletu ulgowego to 6 zł, dzieci do 3 roku życia gratis. Chętnych serdecznie zapraszamy do naszej wioski w weekendy od godziny 11:00 do 17:00 (od początku kwietnia do końca września).  W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych obiekt może być zamknięty.

Grupowo

Arendel to idealne miejsce na wycieczkę szkolną, która będzie świetną zabawą połączoną z edukacją. Dla wszystkich grup zorganizowanych przygotowaliśmy szereg atrakcji.

Dzieci, młodzież szkolną oraz przedszkolaki zapraszamy do odwiedzenia naszej norweskiej wioski. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy moc niezpomnianych atrakcji, jak np. ognisko z kiełbaskami, przejażdżki na kucyku, quiz terenowy, nauka strzelania z łuku, bezpośrednie spotkania ze zwierzętami i wiele, wiele innych.

W zależności od wybranego zakresu atrakcji cena wynosi od 30 zł wzwyż za dziecko. Opiekunowie i kierowca bez opłat. Wymagamy 1 opiekuna na 10 uczniów.
Termin należy wcześniej zarezerwować pod numerem telefonu 604 374 924 lub adresem mailowym wioska.norweska@gmail.com.

 

 

 

Interesuje Cię jakiś termin? Chciałbyś zoragnizować u nas imprezę?

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.