Arendel to wyjątkowe miejsce, gdzie można odpocząć i spędzić mile czas na łonie natury. Odwiedzenie naszej norweskiej wioski jest możliwe zarówno dla osób przyjeżdżającyh indywidualnie, jak również dla grup zorganizowanych.

oferta-wycieczki

spotkanie-z-lukaszem-wierzbickim

oferta-wycieczki-wielkanocnej

oferta-wycieczki-swiatecznej

oferta-wycieczki-na-ferie-pf

 

 

Indywidualnie

Chcesz spędzić dzień za miastem? Zapraszamy serdecznie! W Arendel znajduje się wiele zakątków do piknikowania, zabawy z dziećmi czy odpoczynku. Spacer uliczkami w naszej wiosce umożliwi zapoznanie się z ciekawskimi zwierzakami .

Na miejscu znajduje się kawiarnia oraz miejsca na zorganizowanie ogniska. Ulubione zakątki dzieci to plac zabaw, trampoliny i wielka górka piasku, na której można pograć w siatkówkę plażową, badmingtona lub po prostu się z niej sturlać. Warto zabrać koc i zapas jedzenia, bo piknikowanie pod sosną  naprawdę wciąga.

Arendel to nie park rozrywki, nie skansen, nie muzeum. Możecie rozłożyć się na trawie i nikt Was nie przegoni. Nie zastaniecie tu tłumów ludzi, cisza i kameralność to nasze priorytety.

Odwiedziny indywidualne (rodzinne) są możliwe w niedziele od początku kwietnia do końca września (oprócz Świąt Wielkanocnych). Nie ma możliwosci zwiedzania w innym terminie. Bilet wstępu kosztuje 10 zł od osoby dorosłej i 6 zł od dzieci (maluchy do trzeciego roku życia wchodzą gratis). Jesteśmy czynni od 10.30 do 18.30. Na wizytę u nas warto przeznaczyć minimum godzinę, odradzamy też przyjazd pod koniec godzin otwarcia (kiedy zaczyna się ściemniać). Warto zaglądać na naszego facebooka, gdzie na bieżąco informujemy o dodatkowych wydarzeniach, dniach otwartych czy nagłych zamknięciach (np. z powodu złych warunków atmosferycznych). W razie wątpliwości można dzwonić lub pisać SMSy:)

Grupowo

Arendel to idealne miejsce na wycieczkę szkolną, która będzie świetną zabawą połączoną z edukacją. Dla wszystkich grup zorganizowanych przygotowaliśmy szereg atrakcji.

Dzieci, młodzież szkolną oraz przedszkolaki zapraszamy do odwiedzenia naszej norweskiej wioski. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy moc niezpomnianych atrakcji, jak np. ognisko z kiełbaskami, przejażdżki na kucyku, quiz terenowy, nauka strzelania z łuku, bezpośrednie spotkania ze zwierzętami i wiele, wiele innych.

W zależności od wybranego zakresu atrakcji cena wynosi od 30 zł wzwyż za dziecko. Opiekunowie i kierowca bez opłat. Wymagamy 1 opiekuna na 10 uczniów.
Termin należy wcześniej zarezerwować pod numerem telefonu 604 374 924 lub adresem mailowym wioska.norweska@gmail.com.

 

 

 

Interesuje Cię jakiś termin? Chciałbyś zoragnizować u nas imprezę?

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.